Rongdian Group, "Ulusal Zindelik ve Canlılık Çin" Grand Plaza Spor Serisinin kamu refahı projelerinin gösteri üssü ile ödüllendirildi

March 14, 2023

hakkında en son şirket haberleri Rongdian Group, "Ulusal Zindelik ve Canlılık Çin" Grand Plaza Spor Serisinin kamu refahı projelerinin gösteri üssü ile ödüllendirildi

 

16 Şubat'ta Rongdian Group, "Ulusal Zindelik ve Canlılık Çin" Grand Plaza Spor Serisinin kamu refahı projesinin gösteri üssü ile ödüllendirildi.

Qu Zhidong, 2023 "Ulusal Zindelik ve Canlılık Çin" Grand Plaza Spor Serisi genel danışmanı, Devlet Genel Spor İdaresi Parti Komitesi eski sekreter yardımcısı ve Çin Yaşlı Sporları Derneği başkan yardımcısı Han Qiaosheng, baş basın organizasyon komitesi görevlisi ve imaj elçisi, ofis yöneticisi ve Square Dance Fitness Sporları Derneği başkanı Lin Wei, yürütme komitesi genel sekreteri Liang Xinquan, yürütme komitesi genel sekreteri Deng Hailong ve diğer liderler Rongdian Group'u ziyaret etti.Başkan Xia Junsheng, Başkan Yardımcısı Ma Rui, Başkan Yardımcısı Song Yuefeng, Başkan Yardımcısı Li Bin, Başkan Yardımcısı Zuo Fei, Başkan Qu ve beraberindekileri sıcak bir şekilde karşıladılar ve ulusal uygunluk konusunda derinlemesine tartışmalar yürüttüler.

Ödül töreninde melodik melodiler eşliğinde Hefei'deki iki dans ekibi, sağlıklı bir canlılık ve özgüven çekiciliği sergileyen kare dans performansları sergiledi.

Başkan Qu, Çin'in spor endüstrisinin gelişimini gözden geçirdi ve sağlığın herkesin dikkatine ihtiyacı olduğunu vurguladı ve ulusal zindelik, ulusal zindelik kampanyalarını geniş çapta yürütmek ve insanları sağlıklarını güçlendirmeye aktif olarak katılmaya yönlendirmek anlamına geliyor.Ulusal zindelik, Çin canlılığı, benimle başlayın.

Baş Basın Sorumlusu Han Qiao Shengzan, dans grubu üyelerinin çok bulaşıcı olan yeni dönemde kadınların özelliklerini gösteren olumlu ruhunu sergiledi.Rongdian Group'un ev aletleri, ev kadınlarını özgürleştiren ve daha fazla aileye mutluluk getiren iyi yardımcılar olarak kullanılabilir.

Bay Xia, dinamik Çin'in ulusal zindeliğe ihtiyacı olduğunu ve Rongdian çalışanlarının da ulusal zindeliğe katılmak için inisiyatif alacağını söyledi ve Rongdian kare dans takımını kurmak için yerinde konumlarını ifade etti.Rongdian Group, ev aletlerinin uygulama kapsamını genişletmeye ve daha fazla sağlık ürünü geliştirmeye devam edecek.

Sonraki sempozyumda Başkan Lin, "Ulusal Zindelik ve Canlılık Çin" Grand Plaza Spor Serisinin geniş kapsamlı önemini ve pratik önemini tanıttı ve etkinliğin başlatılmasıyla 10 milyon üyenin emilmesini ve 100 üyenin katılmasını umduğunu ifade etti. milyon aile üç yıl içinde etkilenecek.

Bay Xia, Ar-Ge ve üretim, pazarlama merkezi, beş büyük e-ticaret ve İnternet sanayi parkı etrafında Hefei Üssü'nün geliştirilmesine odaklanarak Rongdian Group'un endüstriyel gelişimini ve iş düzenini ayrıntılı olarak tanıttı.Canlı bir Çin'in ayrıca şirketlerin omurgalarını korumasına ihtiyacı var.Bay Xia, kare dansla temsil edilen gümüş ekonomik pazarının büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve Rongdian Group'un ticari kaynaklarının, bu insanların ihtiyaçlarının acı noktalarını kavramak, ürünleri doğru bir şekilde geliştirmek ve daha fazla tanıtmak için etkinlikle birleştirilebileceğini söyledi. Rongdian sağlık endüstrisi.

Başkan Qu, işletmelerin ülkenin üretim kapasitesinin yoğun bir düzenlemesi olduğunu ve ev aletlerinin binlerce hane ile yakından bağlantılı olduğunu söyledi.Rongdian'ın yıllarca süren yenilik ve geliştirme başarılarını onaylayın.Bu etkinliğin salgın sonrası bir sembol haline gelmesi, tüm ülkeye tanıtılması ve ulusal fitnenin gelişmesine katkıda bulunması umulmaktadır.

Baş Basın Sorumlusu Han Qiaosheng, Rongdian Group'un zihinlerini açıp kare dans gruplarının ihtiyaçlarına göre uygun ürünler geliştirmesini umduğunu ifade etti.

Sempozyumdan sonra, Başkan Qu ve beraberindekiler, Bay Zuo ile birlikte, karakteristik endüstriyel ekolojiyi deneyimlemek için Grubun 3U Akıllı Ekolojik Endüstri Merkezini, Canlı Yayın Üssünü, E-ticaret Kamu Hizmeti Merkezini ve 3U Akıllı Ev Deneyim Merkezini ziyaret etti. Rongdian Group'un güçlü akıllı üretim seviyesi.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. WELL XU
Tel : 15357936088
Faks : 86-551-62529229
Kalan karakter(20/3000)