Rongdian Group, Tencent Cloud ve Tencent Akıllı Ev Tanıtım Konferansı düzenlendi

March 14, 2023

Guangdong malları ile tüketimi teşvik etmeye yönelik ortak eylem ve 31. Çin Ev Aletleri Fuarı, 6-8 Mart tarihleri ​​arasında Zhongshan Huangpu'da düzenlendi. 7 Mart sabahı, Zhongshan Belediye Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bürosu'nun ev sahipliğinde akıllı ev tanıtım konferansı düzenlendi. ve Zhongshan Belediye Ticaret Bürosu Huangpu Kasabası Halk Hükümeti, Dongfeng Kasabası Halk Hükümeti, Nantou Kasabası Halk Hükümeti, Rongdian Group ve Tencent Cloud Computing (Beijing) Co., Ltd. tarafından üstlenilen ve Rongdian Group (Zhongshan) 3U Ecological'da gerçekleştirildi. Sanayi Bölgesi.

IMG_256

 

IMG_257

 

Bu tanıtım toplantısı, Guangdong Malları Promosyon Tüketim Ortak Eylemi ve 31. Çin Ev Aletleri Fuarı alt mekan faaliyetlerine dayanmaktadır.Konferans, çevrimdışı toplantı + çevrimiçi canlı yayın yoluyla gerçekleştirildi ve katılımcılar, ülkenin dört bir yanından ev aletleri işletmeleri ve bayilerinin yanı sıra özel olarak davet edilmiş hükümet temsilcilerinden geldi.

IMG_258

hakkında en son şirket haberleri Rongdian Group, Tencent Cloud ve Tencent Akıllı Ev Tanıtım Konferansı düzenlendi  3

 

Zhang Pu Kasabası belediye başkan yardımcısı Zhang Jianquan, Zhongshan Şehri, Tencent Cloud Ev Aletleri Endüstrisi ticari direktörü Lin Bo, Tencent Cloud Tencent Lianlian ürün direktörü Gan Zhiwei, Tencent Cloud Tencent Lianlian ekolojik işbirliği başkanı Zhong Yu, Liu Dong, Tencent Cloud ev aletleri endüstrisinin kıdemli mimarı, Rongdian Group başkan yardımcısı ve Guangdong Company genel müdürü Hou Junming, Rongdian Group tedarik zinciri genel müdürü Zhang Junlong, Rongdian Group'un 3U Smart Selection pazarlama müdürü Qian Zhu ve diğer hükümet ve işletme liderleri tanıtım toplantısına katıldı.

IMG_263

 

IMG_264

 

Zhongshan Şehri, Huangpu Kasabası belediye başkan yardımcısı Zhang Jianquan toplantıda bir konuşma yaptı ve Zhang, ülkenin dijital ekonomi ve İnternet teknolojisindeki güçlü gelişiminin arka planında, akıllı ev endüstrisinin daha geniş kalkınma fırsatlarını başlattığını söyledi.İlgili işletmelerin dönüşümü ve yükseltmeyi hızlandırması, akıllı ev geliştirme fırsatını yakalaması, alışverişi ve işbirliğini derinleştirmesi ve akıllı ev uygulamasını şiddetle teşvik etmesi umulmaktadır ve hükümet, yardımcı olmak için ilgili akıllı endüstrilerin gelişimini şiddetle desteklemeye devam edecektir. akıllı ev endüstrisindeki işletmeler daha büyük ve daha güçlü hale geliyor.

IMG_265

 

IMG_266

 

Tencent Cloud'a odaklanan Tencent Cloud'un ev aletleri endüstrisinin kıdemli mimarı Liu Dong, Tencent Cloud'un ev aletleri endüstrisinde oynayabileceği rolü tanıttı.Tencent Cloud Tencent Lianlian Ürünleri Başkanı Gan Zhiwei, Tencent Cloud Tencent Lianlian'ın işletmelerin tam senaryo akıllı alanlar oluşturmasına ve tüm ev zekasını gerçekleştirmesine nasıl yardımcı olduğunu açıkladı.

IMG_267

 

IMG_268

 

Rongdian Group'un 3U Akıllı Seçim Departmanı pazarlama direktörü Qian Zhu, akıllı evin özel durumunu tanıttı ve Rongdian Group'un Tencent Cloud Tencent Lianlian akıllı evinin gelişimini paylaştı.Rongdian Group'un PalmTouch Technology'nin pazarlama direktörü Fang Zhiwei, çeşitli platformların kaynaklarını açmak için PalmTouch Technology'nin ilgili durumunu tanıttı ve işletmelerin özel alan trafik fanları oluşturması için nasıl bir plan oluşturacaklarını paylaştı.

IMG_269

 

IMG_270

 

Toplantı alanındaki atmosfer sıcaktı ve katılımcılar ilgili anahtar içeriği dikkatlice kaydetti.

IMG_271

 

Toplantının ardından konuklar toplu fotoğraf çektirdi.

IMG_272

 

Birlikte Bir Ekoloji İnşa Etmek ve Ekolojiyi Paylaşmak Rongdian Group ve Tencent Cloud Tencent, Akıllı Ev Endüstrisinin Büyük Gelişimine Sürekli Yardım Ediyor!

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. WELL XU
Tel : 15357936088
Faks : 86-551-62529229
Kalan karakter(20/3000)